Pracownia HUMANI

 

Naszą misją jest zapewnienie naszym pacjentom nowoczesnej, opartej na rzetelnych dowodach psychoterapii oraz szkolenie psychoterapeutów w zgodzie z najnowszymi standardami w profesjonalnej psychoterapii.

 

logo humani 20lat

Pomagamy już 20 lat

Pracownia powstała w 2004 roku jako niewielki ośrodek.

Obecnie jesteśmy dużym, posiadającym znaczące polskie i międzynarodowe rekomendacje, zespołem psychoterapeutycznym pracującym z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą.

Zajmujemy się również szkoleniem i superwizją psychoterapeutów.

Jesteśmy jedyną w Polsce placówką posiadającą pełną rekomendację Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, najstarszego w Polsce ośrodka szkolącego dla psychoterapeutów.

Jako jedyni w Polsce i nieliczni w Europie, jesteśmy rekomendowanym międzynarodowym partnerem Anna Freud Centre w Londynie – wiodącej na świecie instytucji szkolącej psychoterapeutów w zakresie MBT (psychoterapii opartej na mentalizacji) i prowadzącej pionierskie badania nad skutecznością psychoterapii.

Jesteśmy również członkiem MBT Global Network, międzynarodowej sieci ośrodków psychoterapeutycznych pracujących nad badaniem skuteczności psychoterapii i nad jej rozwojem.

Jesteśmy współorganizatorem Zaawansowanej Szkoły Współczesnej Psychoterapii Psychodynamicznej (ZSWPP) oraz wydawcą Biblioteki Naukowej Myśli w Psychoterapii – są to projekty realizowane partnersko z Laboratorium Psychoedukacji.

W 2024 roku uruchomiliśmy Akademię Mentalizacji – pierwszy w Polsce, zaawansowany program szkoleniowy w obszarze psychoterapii opartej na mentalizacji (MBT).

filie

gabinetów

specjalistów

odbytych sesji

Zarejestruj się!

Udział w konferencji jest odpłatny. Zapraszamy do rejestracji.

Kontakt